Rádi bychom Vás přivítali ve zrekonstruované kuchyni, aby všem mohla dobře sloužit, je potřeba dodržovat určitá pravidla. Určitě bude více využívaná než původní, proto v ní nenechávejte žádné potraviny. Pokud nemusí být v lednici, dejte je do poličky v chodbičce u lednic, nebo do lyžárny.

Špinavé nádobí dávejte do myčky, jakmile je plná tak ji pusťte. Prášek a leštidlo jsou nad myčkou, používejte program 65 a 50°C, podle znečištění nádobí. Do myčky nedávejte zbytky potravin. Po použití vyčistěte filtr a čisté nádobí ukliďte do kuchyňských skříněk. Nepřemisťujte nádobí, skříňky jsou popsané, kde co najdete.

Po každém použití kuchyň ukliďte, nezapomínejte umýt troubu a sklokeramickou desku. Po delším používání, nebo větším znečištění podlahy, je potřeba i vytřít, to platí i pro společenskou místnost. Náhradní houbičky a sáčky do košů jsou ve skříňce vedle digestoře, nad digestoří jsou manuály ke spotřebičům.

Koše na tříděný odpad jsou pod dřezem. Sklo a papír třiďte do malých košů, do prostředního koše třiďte plasty, do pravého směsný odpad, jakmile je koš plný odneste ho do tříděného odpadu naproti škole v Rooseweltově ulici (hlavní) a směsný do popelnice. Samozřejmě po ukončení pobytu vyneste všechny odpadky.

Při vaření používejte digestoř. Digestoř se vysouvá a ovládá tlačítky po vysunutí.

Neodnášejte nádobí z kuchyně, pokoje jsou vybaveny svým nádobím, zrovna tak nepřinášejte nádobí z pokojů. Pokud ho umyjete v myčce, zase ho vraťte na pokoje.

Nikde nenechávejte sůl ani cukr v hrncích či jiných nádobách. V kuchyni je k dispozici jedna dóza s cukrem a solí.

Jednou týdně správce uklízí kuchyň, tak prosím o spolupráci, nejedná se o úklid vašeho nepořádku.